Master studije (dvogodišnje)
Nova ocjena aktivnosti

Dobili ste novu ocjenu iz aktivnosti...

Vaša nova ocjena iz aktivnosti "Dobar provod" na predmetu "i^2" je ocjena 5. Popravni ispit iz pomenute aktivnosti biće organizovan 15. aprila u 15:15h u dvorištu Univerziteta Donja Gorica.

Ali nemojte brinuti, nije klasičan popravni ispit! Umjesto toga, pridružite nam se na prvom i nezaboravnom UDG Spring Festu.
Očekuje vas sjajna žurka uz muziku DJ Shoneta i Ansambla Toć. Tu su i brojne druge zabavne aktivnosti poput beerponga, vuče konopca, vodenih smicalica, fudbala u paru, teqballa, face&body arta, kaligrafije i brojnih drugih aktivnosti.

Ali to nije sve! Nastupaju i specijalni gosti: Vi sa Vašim profesorima i saradnicima na Univerzitetu!
Timovi se mogu prijaviti do ponedeljka, 15. aprila do 12h (podne), putem platforme za e-prijave na panelu studenta/zaposlenog. Ne zaboravite da u timu mora biti najmanje jedan zaposleni i jedan student, kao i raznolikost polova.
Pridružite nam se na ovom fantastičnom događaju da zajedno ispišemo novu stranicu istorije budućnosti.

#VidimoSeTamo